ICOS Český Krumlov je obecně prospěšná společnost, která zajišťuje provázaný soubor sociálních a na ně navazujících služeb a programů.
Pro seniory, děti i dospělé se zdravotním postižením, rodiny s dětmi včetně těch ohrožených a pro lidi v tíživé situaci, kterou nemohou řešit bez pomoci druhých.
Pomáháme tam, kde je potřeba. V příhraničních regionech jižních Čech. Již od roku 2000.

Aktuality ICOS

13.09.2023
HLEDÁME NOVÉ KAMARÁDY
Chceš se stát kamarádem - dobrovolníkem pro potřebné dítě a trávit tak svůj volný čas smysluplně? Hledáme nové dobrovolníky do programu KAMARÁD V ŽIVOTĚ - dvojice (dobrovolník a klient) se pravidelně potkává a aktivně společně tráví volný čas (ideálně 1x týdně 1-2 hodiny). Chceš znát bližší informace? Kontaktuj koordinátorku Majdu - zronkova@latran.cz, 605 215 882.
 
Magdalena Zronková
 
26.07.2023
Františka Kuncová je Ženou Českokrumlovska
Projekt Žena Českokrumlovska vyzdvihuje ženy, které kromě své rodiny a práce zvládají i něco navíc – práci v kultuře, vědě, pedagogické činnosti nebo sociální aktivity směrem k veřejnosti či k jedinci. Vítězkou V. ročníku se stala Františka Kuncová, která v Českém Krumlově vede unikátní seniorské centrum, kde společně s dobrovolníky zorganizují ročně 200 akcí pro více než 1000 seniorů. My Fanynce za celý náš tým gratulujeme o to více, když má letos i významné životní jubileum. Přejeme hodně zdraví a radosti z každého okamžiku. Organizátor výzvy: Síť pro rodinu, z.s. Partner: MODA Fashion Day[s].
 
Magdalena Zronková, zdroj: Žena Českokrumlovska, Město Český Krumlov
 

Strana:   1  2  3  4  5  6  »  »» 
Kalendář akcí ICOSu:
Kontakty ICOSu
ICOS Český Krumlov, o.p.s.
ulice 5. května 251
381 01 Český Krumlov
telefon: 380 712 202
e-mail: icos@krumlov.cz
Podporují nás:

© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz